Sobota pełna wypadków

Odsłony: 1922

{jcomments on}Sobota pełna wypadków

Jak podaje strona internetowa PSP w sobotę 11 maja doszło na terenie województwa opolskiego do kilku groźnych zdarzeń drogowych, w których łącznie poszkodowanych zostało 19 osób:

1. Nysa godz. 13:35 – zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu tym rannych zostało 6 osób, którym strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy.

2. Autostrada A4 221 km w kierunku Katowic, godzina 16:46 - zdarzenie drogowe z udziałem jednego samochodu osobowego. W zdarzeniu tym jedna osoba została ranna i zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

3. Piorunkowice godzina 16:48 – zderzenie się trzech samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób z czego 3 zostały ranne i zabrane przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

4. Wierzbiec 17:04 – zdarzenie drogowe z udziałem jednego samochodu osobowego. W zdarzeniu tym jedna osoba została ranna i i zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.5. Opole ul. Niemodlińska godzina 17:10 – zderzenie dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia 3 osoby zostały ranne i zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

6. Opole ul. Wrocławska godzina 17:20 – zderzenie się dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia 2 osoby zostały ranne i zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Okazuje się, że pomimo akcji propagujących bezpieczną jazdę, w naszym kraju wciąż dochodzi do wielu groźnych wypadków. Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze.