I już jest pięknie
- przez es
-
Odsłony: 848
Z przyjemnością zauważyliśmy, że skrytykowana przez nas informacja dotycząca balu przebierańców na lodowisku została usunięta
i zastąpiona inną. Teraz jest po prostu pięknie. Najeżony błędami skrót językowy zamieniono na dwa zdania i wreszcie widać, że tekst pisał Polak dla Polaków. Cieszymy się, że reakcja była błyskawiczna i uparcie zachęcamy do przestrzegania przyjętych w naszym kraju standardów językowych.