I już jest pięknie

przez es
Odsłony: 848

Z przyjemnością zauważyliśmy, że skrytykowana przez nas informacja dotycząca balu przebierańców na lodowisku została usunięta

i zastąpiona inną. Teraz jest po prostu pięknie. Najeżony błędami skrót językowy zamieniono na dwa zdania i wreszcie widać, że tekst pisał Polak dla Polaków. Cieszymy się, że reakcja była błyskawiczna i uparcie zachęcamy do przestrzegania przyjętych w naszym kraju standardów językowych.