Pożar na Sikorskiego

O godzinie 20: 10 wybuchł pożar w budynku na ul. gen. Sikorskiego. W akcji gaśniczej biorą udział strażacy z Głuchołaz, Gierałcic i Bodzanowa. Straty 42 tys.;  uratowane mienie 100 tysięcy złotych.

Odsłony: 440
0
Czytaj więcej
0

Ponad setką przez Głuchołazy

Jak podała Komenda Powiatowej Policji w Nysie, w ubiegłą sobotę nyska drogówka zatrzymała na terenie Głuchołaz prawdziwego pirata drogowego. 40-letni mężczyzna przemierzał nasze miasto osobowym mercedesem, którego prędkość wynosiła 133 km/h.

Odsłony: 387
0
Czytaj więcej
0

Kolejna kontrola trzeźwości

Wczoraj na terenie naszego powiatu prowadzona była kolejna akcja mająca na celu wyeliminowanie z ruchu pijanych i odurzonych narkotykami kierowców. Od godziny 4.00 do 7.00 rano skontrolowano 600 kierowców, z których tylko dwaj nie powinni byli siadać za kółkiem. Tak się złożyło, że jednym z feralnych kierowców był mieszkaniec naszej gminy, a drugim – mieszkaniec gminy Otmuchów.

Odsłony: 367
0
Czytaj więcej
0

Oj szalała, szalała

Młodość musi się wyszumieć, ale bez przesady. Jazda kradzionym samochodem, bez prawa jazda i bez świateł w nocy to przewiny pewnej 17-latki z gminy Głuchołazy, która „szalała” po ulicach Nysy. Mało tego dziewczyna, nie zatrzymała się na żądanie policji a wręcz przeciwnie zaczęła uciekać, zderzyła się z jadącą naprzeciwko ciężarówkę i dachowała. Na szczęście nie

Odsłony: 637
0
Czytaj więcej
0