Przełom w sprawie basenu: Umowa podpisana!
- JW
-
Mamy dobre wiadomości dla mieszkańców. W poniedziałek, 20 kwietnia, w Urzędzie Miejskim oficjalnie podpisano umowę na odbudowę kąpieliska miejskiego.
Mamy dobre wiadomości dla mieszkańców. W poniedziałek, 20 kwietnia, w Urzędzie Miejskim oficjalnie podpisano umowę na odbudowę kąpieliska miejskiego.
Dziś, w Dniu Rowerowym, wraca temat dobrze znany mieszkańcom gminy Głuchołazy.
W Głuchołazach ruszyła akcja zbierania podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie realnych konsultacji społecznych dotyczących planów ochrony przeciwpowodziowej.
Wizualizacja odnowionego Browaru, którą opublikowaliśmy niedawno na naszym portalu, rozbudziła wyobraźnię wielu mieszkańców.