Stypendia sportowe rozdane

przez es
Odsłony: 642
Głuchołazy
Głuchołazy

Aż 75 uczniów z naszej gminy otrzymało za 2021 rok stypendia sportowe.

Mimo pandemii trenowali i zajmowali wysokie miejsca w rywalizacji sportowej w kraju i za granicą. Stypendia w gminnych szkołach ufundowała gmina, ale dla 5 uczniów, którzy uczą się szkołach stowarzyszeniowych, stypendia ufundowały stowarzyszenia. Listę nagrodzonych podano na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Głuchołazach i stamtąd ją przedrukowujemy.


LISTA NAGRODZONYCH


PSP nr 1 W Głuchołazach
Tarchała Piotr
Szeląg Błażej
Skowronek Oliwia
Szeremeta Marta
Wolny Mikołaj
Hoc Zuzanna
Korczak Igor
Sajdak Maciej
Krystkiewicz Wiktoria
Kunicka Oliwia
Królikowska Maryla
Pabiś Zofia
Kowalski Jakub
Osiadły Wojciech
Kaczor Amelia
Copija Bartosz
Bukowiec Julia
Cempel Dawid
Szyszler Wojciech
Domagalska Jennifer
Alasińska Natalia
Gąsiorek Paulina
Nycz Nikola
Wolak Milena
Budyk Alan
Oszust Ewa
Malanowska Weronika
Łydka Oliwia
Pastusiak Patryk

PSP nr 2 W Głuchołazach
Bronowicka Wiktoria
Duda Julia
Łukaszów Maja
Kwiatkowska Wiktoria
Prętka Emilia
Cieszyńska Róża
Konieczna Martyna
Kubowicz Zuzanna
Grabowiecki Tomasz
Bronowicki Tomasz
Pędzich Kamil
Rychlewska Anna
Ćwiek Samuel
Olejnik Maksymilian
Kokociński Adam
Szada Marcel
Dudek Alicja

PSP nr 3 W Głuchołazach
Kowalska Lena
Witek Kinga
Marszałek Karolina
Iżycka Aleksandra
Janicka Aleksandra
Kania Karolina
Oraczewska Otylia
Pachura Ksawery
Matyjasik Tomasz
Baran Dawid
Sojka Antoni
Matyjasik Norbert
Gargol Wiktoria
Gargol Amelia
Lisowska Hanna
Lisoń Tomasz
Zejer Tymoteusz
Bukała Mikołaj
Kowalska Julia
Stajak Maja
Kanarska Oliwia
Dąbrowska Marta
Stepaniak Daniel

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BODZANOWIE
Tajduś Szymon
Mytnik Malwina

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWYM ŚWIĘTOWIE
Kłakowicz Maja
Szczepański Kajetan
Stachów Emilia
Wnęk Paulina

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI BURGRABICE
Majoch Bartłomiej
Pachura Julia
Szewczyk Mateusz

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI MARKOWICE, POLSKI ŚWIĘTÓW, SUCHA KAMIENICA
Szulikowski Łukasz

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA EDUKACYJNEGO „UŚMIECH DZIECKA” W CHARBIELINIE
Zadrożny Daniel

 

Oprócz tego przyznane zostały:


4 Nagrody Burmistrza. Otrzymali je:


1. Jakub Zachara - Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”
2. Maja Szpak - Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego
3. Bartłomiej Przedwojewski
4. Wojciech Duda


18 jednorazowych Stypendiów Sportowych Burmistrza


1. Tomasz Grzywacz - Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”
2. Weronika Szopa - Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”
3. Filip Wolak - Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”
4. Mateusz Winiarski – Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”
5. Patryk Olchawa - Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”
7. Oliwia Jaworska - Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”
8. Maciej Setlak – Klub Karate Ronin Głuchołazy
9. Zofia Studzienna – Klub Karate Ronin Głuchołazy
10. Malwina Małczyk - Klub Karate Ronin Głuchołazy
11. Kacper Juraszek - Klub Karate Ronin Głuchołazy
12. Karol Rieger - Klub Karate Ronin Głuchołazy
13. Jessica Jamróz - Klub Karate Ronin Głuchołazy
14. Bartosz Jabłoński - Klub Karate Ronin Głuchołazy
15. Radosław Serafin - Klub Karate Ronin Głuchołazy
16. Filip Nahaczewski - Klub Karate Ronin Głuchołazy
17. Jessica Bendinger - Klub Karate Ronin Głuchołazy
18. Adrian Kowalski - Klub Karate Ronin Głuchołazy

3 Wyróżnienia Burmistrza Głuchołaz na wniosek klubu „JUVENIA”:


1. Nikola Pabjanek
2. Julia Gracz
3. Jakub Kowalski