Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Głuchołazach

przez JW
Odsłony: 2745
Głuchołazy most
Głuchołazy most

Informujemy mieszkańców Głuchołaz o planowanych zmianach w organizacji ruchu,

które wejdą w życie od czwartku, 23 listopada. Dotyczą one fragmentu DK40 na ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz skrzyżowania z ul. Curie-Skłodowskiej. Zmiany są związane z rozpoczęciem prac przy rozbudowie niespełna kilometrowego odcinka DK40.

Rodzaj zmian:

Od tego dnia ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo. W ciągu dnia kierowany będzie ręcznie, natomiast w godzinach nocnych kontrolowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Utrudnienia:

Prace te wpłyną na utrudnienia w ruchu na wspomnianym fragmencie drogi. Zalecamy kierowcom dostosowanie się do nowych warunków i zwiększenie ostrożności. Ruch pieszy na odcinku ok. 200 m zostanie przekierowany na drugą stronę ulicy, aby zapewnić bezpieczeństwo przechodzącym.

Czas trwania zmian:

Utrudnienia będą obowiązywały przez kilka tygodni. W tym okresie planowane są prace drogowe oraz branżowe związane z rozbudową odcinka DK40.

Zachowanie ostrożności:

Apelujemy o zrozumienie i współpracę ze strony mieszkańców oraz użytkowników dróg. Prosimy o stosowanie się do oznaczeń tymczasowej organizacji ruchu i zachowanie szczególnej ostrożności w okolicy prowadzonych prac. (foto: GDDKiA)

Czytaj też: Co ze śmieciami z Konradowa?

Zobacz też: Przeprawa mostowa po nowym roku

Zobacz również: Kamienicy już nie ma

Nasza strona: glucholazy.eu

Głuchołazy - portal miasta i gminy. Wiadomości i komentarze.

FB strona 

FB grupa Głuchołazy

Głuchołazy na YouTube